Суспільна економіка дасть відповіді на всі питання

Чим живуть та що хвилює жителів Полтави

Суспільна економіка дасть відповіді на всі питання

Повідомлення ЗЛИЙ » 15 грудня 2010, 06:05

Суспільна економіка
Питання збереження життя на Землі є настільки важливим, що його не слід довіряти «економістам», політикам або урядам! Замість лихварсько-шахрайської економіки, що створила і привела в дію механізм самознищення людства, ми переходимо до суспільної економіки, що ґрунтується не на конкуренції, а на співробітництві, взаємодопомозі та збалансованому споживанні. Таємниця суспільної економіки існувала завжди. Її розкривали і тримали подалі від світла, її втрачали і знаходили, за нею полювали, і бажали пізнати всіма доступними засобами. Нарешті настав момент коли це таємне знання знову розкривається Світу.

Сильна і процвітаюча держава трудолюбивих, вільних і заможних людей, в якій не має митарів що збирають податки, де не існує злочинності, де є гарантована безкоштовна освіта і охорона здоров’я, і кожен має рівні можливості для реалізації своєї особистості і своїх талантів. Це звучить надто дивно і фантастично, але вже сьогодні стає реальністю.

Суспільна економіка дає нам вичерпні відповіді на всі ті прості питання на які не може відповісти жоден «економіст» або публічний політик:
• Чому метр і кілограм є постійними величинами, а гроші весь час змінюють свій курс?
• Чому бідність зростає, незважаючи на всі зусилля політиків і можновладців?
• Чому зростає прірва між бідними та багатими?
• Чому ми змушені платити відсотки банкам, навіть коли не беремо кредитів?
• Чому існуюча фінансова система працює в інтересах багатих і посилює фінансове рабство для бідних?
• Чому існує тіньова економіка?
• Чому ціни постійно зростають?
• Чому бідні країни «третього світу» змушені нищити свої природні ресурси?
• Чому в Україні скорочується населення і спостерігається найменша у світі тривалість життя?
• Чому ресурси України належать не її народу, а поділені «елітою»?
• Чому наші діти вмирають на уроках фізкультури?
• Чому ми не маємо безпечних продуктів харчування?
• Чому в аптеках продають не ліки, а у кращому випадку плацебо?
• Чому деякі правоохоронці не знищують кримінал, а опікуються ним?
• Чому більшість населення існує за межею бідності?
• Чому п’ять мільйонів наших співвітчизників пішли у найми на чужині?
• Чому нашим потомкам немає місця в ріднім краю?
• Чому відбуваються кліматичні зміни, і ресурси Землі тануть зі швидкістю 1,5% на рік?!

Споживання
Споживання буває індивідуальним або суспільним.
При індивідуальному споживанні продуктообмін регулюється ринковим механізмом.
Суспільне споживання забезпечується фінансуванням з місцевого або державного бюджету.
Існуюча ринкова економіка завела людство в екологічну та економічну пастку. Для підтримання рівня виробництва вона вимагає збільшувати обсяги споживання, не зважаючи на обмеженість ресурсів Землі.
При збережені існуючих принципів і тенденцій ринкової економіки у нас залишається тільки дві перспективи: загинути або від економічного, або від екологічного колапсу.

Бюджет суспільного споживання та податки
В існуючій ринковій економіці наповнення бюджету відбувається завдяки податкам, зборам і штрафам, тобто шляхом нашого з вами гноблення. Такий спосіб наповнення бюджету є дієвим інструментом влади, головний принцип якої – розділяти і володарювати. Влада при ринковій економіці завжди планує бюджет з дефіцитом, щоб протиставити платників податків споживачам соціальних послуг, платників в пенсійний фонд – пенсіонерам, власників автомобілів – шляховикам, хворих – лікарям, правоохоронців – народу, центральні органи влади – місцевим, експортерів – імпортерам і т. д. Наприклад, владі дуже зручно пояснювати факт злиденного існування пенсіонерів тим, що підприємці не хочуть робити внески у пенсійний фонд. Крім того, і це вже публічно визнав наш діючий президент, державний бюджет України розкрадається більше ніж на 20%. В цей же час наша «еліта» отримує надприбутки, що майже дорівнюють бюджету країни. Отже,можновладці нас нагло обдурюють, коли говорять про те, що без підвищення податків держава не зможе сформувати достатній бюджет суспільного споживання.

На противагу існуючому, є простий і ефективний спосіб наповнення бюджету. Це так званий податок з обігу, який нараховується від кожного факту купівлі-продажу. Величина цього податку залежить від рівня суспільного споживання та запланованого зростання рівня технології і розвитку наявних національних ресурсів. На сьогодні, для України такий податок не буде перевищувати 5%, а надалі він буде знижуватись. Але головним є те, що цей податок не сплачується по факту купівлі-продажу. Його пізніше сплатить кожен виробник не грошима, а своїми послугами або товарами, коли у суспільства в цьому виникне потреба. В суспільній економіці кожна людина розглядається і мотивується як виробник корисних для суспільства послуг та товарів. На противагу цьому, в існуючій ринковій економіці діють зовсім інші мотивації, де про людей судять не по справам, а по грошам на їх рахунках.
В суспільній економіці всі знаходяться в рівних умовах, і виключений вплив інфляційного фактору від сплати податків. В результаті, ми отримаємо дійсно збалансований і бездефіцитний бюджет суспільного споживання, що забезпечить гармонійний розвиток суспільства.

Чому від нас це приховується?
• По-перше, це не вигідно «еліті». Бо існуючий спосіб формування бюджету є інструментом утримання влади і нашого гноблення. І навпаки, єдиний прозорий податок з обігу є дієвим інструмент влади народу і контролю за посадовцями. Зникає необхідність в фіскалізації податків і в існуванні податкової служби. Обрахунок кожної транзакції унеможливлює хабарництво і злочинність, бо 95% всіх злочинів має майновий характер.
• По-друге, «вимруть» соціальні паразити – посередники, бо вся актуальна інформація про послуги та якісні товари буде автоматизована, безкоштовна і загально доступна.
• По-третє, ВВП країни буде належати всьому народу, а це не дозволить «еліті» нас грабувати.
• В четвертих, кожне підприємство без відсотків вільно отримає для свого обігового капіталу стільки ресурсів, що б ми мали можливість виготовити необхідну суспільству продукцію або надати послуги. Бізнесу не будуть потрібні лихварські послуги комерційних банків.
• В п’ятих, суспільне визнання отримають люди не з тугим гаманцем, а ті хто приносить найбільшу користь суспільству: лікарі, вчителі, новатори, винахідники, митці, вчені, підприємці і інші.

Гроші
Це геніальний винахід людства, який зумовив розвиток нашої цивілізації, але нажаль, він зараз повністю перейшов під контроль шахраїв. Сучасна економічна наука є наукою фінансового рабства і цинічного здирництва. Парадигму грошей соціальна економіка замінює на парадигму інформації. Парадигму стимулювання споживання на парадигму досягнення достатньо - необхідного рівня життя. Парадигму прибутку на парадигму соціального визнання особистих досягнень.
В існуючій фінансовій системі гроші створюються урядами і банківським сектором та забезпечені, у кращому разі, хибними цінностями (тобто фактично нічим не забезпечені), і використовуються тільки в інтересах «еліти», бо фінансова діяльність і відсотки забезпечують концентрацію грошей в її руках.
В соціальній економіці гроші (права вимоги) створюються всім суспільством, вони завжди забезпечені реальним валовим внутрішнім продуктом (ВВП) і прозоро використовуються в інтересах суспільства. Будь-яка фінансова діяльність в суспільній економіці відсутня.

Банківські відсотки
Шахраї нам говорять, що це тільки плата за банківські послуги. Насправді математично легко довести, що виплата відсотків у довгостроковій перспективі не можлива. За рахунок відрахування відсотків та складних відсотків через відповідні проміжки часу грошові статки кредиторів подвоюються, тобто відсотки надають грошам експоненціальну динаміку зростання. Це пояснює, те чому періодично виникають проблеми в системі грошового обігу. При нарахуванні 3% річних через 24 роки сума боргу подвоюється , при 6% вона подвоїться через 12 років, при 12% - через 6 років, при 24% - через 3 роки і т. д. Людям важко зрозуміти вплив експоненціального зростання в фінансовій сфері, бо з цією математичною залежністю ми рідко стикаємося в природі. Така залежність характерна тільки для розвитку ракових пухлин. Підступність банківських відсотків криється в їх прихованості. Люди часто не розуміють, що вони сплачують відсотки навіть тоді, коли в них немає з банками ніяких відносин. Бо кожен виробник товарів і послуг змушений їх враховувати в ціні свого продукту. Як би не було банківських відсотків, ми могли б працювати у двічі менше для підтримання існуючого рівня життя, або жити у двічі заможніше. Ще більше відсотки впливають на обіг грошей, тому, що вони виконують роль прихованого перерозподілу грошей від бідних до багатих. Завдяки тому, що багаті мають змогу впливати на грошову масу, що є в обігу, утворюється рух грошей від тих у кого їх мало, до тих у кого їх багато. Сьогодні відсотковий механізм є основною причиною патології економіки та знищення довкілля. Це є прихована система фінансового рабства. Рабства, при якому раб не розуміє хто його рабовласник, і тому не може розгледіти шлях до омріяної свободи.
На противагу цьому, в соціальній економіці відсотків немає. Навпаки, в ній є штраф за накопичення грошей, тобто за їх затримку і виведення з обігу.

Банківський сектор
Це один з головних інструментів шахрайсько-лихварської світової економіки. По вислову Марка Твена - сучасний банкір дасть вам парасольку в ясну погоду, і відбере коли піде дощ. Діяльність банків зводиться, по великому рахунку, до розрахункового і касового обслуговування, та фінансової діяльності. Фінансова діяльність банків має всі ознаки узаконеного шахрайства. Банківський сектор України представлений українськими, іноземними, та російськими банками. Українські комерційні банки виживають, як можуть, тому не гидують канібалізацією економіки та тотальним рейдерством фізичних осіб та суб’єктів підприємництва. Іноземні комерційні банки прийшли на наш ринок банківських послуг з метою отримання надприбутків від фінансування рітейлу, тобто надання населенню споживчих кредитів під високі відсотки, що зумовлює просунення на наш ринок продуктів іноземних економік. Саме тому під час економічної кризи вони активно виводять капітал з України. Російські банки проводять політику експансії російського капіталу в Україні, чим допомагають російській «еліті» привласнювати наші національні активи. Крім того, глобалізований банківський сектор активно виводить з регіонів гроші туди, де можна отримати більші прибутки - в чужі економіки, та світові спекулятивні ринки,. Втеча грошей з регіонів є головною причиною знищення виробництва і торгівлі, що спонукає до зростання безробіття, зубожіння населення, та криміналізації суспільства. В Україні не існує банківської системи, яка б працювала на розвиток національної економіки.
При запровадженні соціальної економіки на державному рівні, банки повинні перетворитися на інвестиційні фонди, або припинити своє існування.

Фінансова діяльність
Фінансова діяльність, це ніщо інше як узаконене шахрайство з фінансовими ресурсами. Сьогодні прибутки від фінансової діяльності більше ніж в тисячу разів (!) перевищують прибутки реального сектору економіки. Це ніщо інше як технологія створення грошей з «повітря». За фінансову діяльність світовій спільноті потрібно ввести таку ж кримінальну відповідальність як і за шахрайство.
Механізм забезпечення якості
Це жорстка і безкомпромісна орієнтація людей на кращий вибір якісних товарів та послуг. Для орієнтації споживача кожен товар та послуга повинні мати свій динамічний показник якості. Все неякісне не повинно сприйматися ринком. Уряд повинен мати не галузеві міністерства виробників, а міністерства замовників. Не міністерство енергетики, а міністерство замовників енергії, не міністерство аграрної політики, а міністерство замовників аграрної продукції і т.д. Виробнику не треба допомагати, йому потрібно тільки не заважати працювати. А всьому суспільству потрібна актуальна і безкоштовна інформація про потребу в якісних товарах і послугах та про їх фактичну наявність.

Тіньова економіка
Це вимушена втеча бізнесу від влади заради свого спасіння.

Рівень і тривалість життя населення
Це головні показники якості влади. При зниженні цих показників влада має іти у відставку.

Інфляція
Нам нав’язаний міф про те,що інфляція є невід’ємним атрибутом ринкової економіки. Насправді, існує вичерпний перелік причин інфляції це: банківські відсотки і комісії, жадібність посередників і зговір бізнесу, зовнішні запозичення, податки та недолугі дії уряду. Уряд що належить «еліті» зацікавлений у інфляції, бо так він вирішує проблему дефіциту суспільного бюджету. Багаті захищають себе від інфляції купуючи нерухомість і коштовності, бідні ж не мають можливості захиститися від неї.
В соціальній економіці інфляція не можлива. Ціни на товари та послуги стабілізуються і знижуються.

Конкуренція
Це основний двигун існуючої ринкової економіки. Але це і її вразливе місце. Конкуренція часто зумовлює нашу нелюдяну соціальну поведінку і швидкий науково-технічний прогрес, а також є основною причиною хижацького ставлення до довкілля. Глобалізована ринкова економіка спотворює конкуренцію, і нищить ресурси Землі.
Суспільна економіка дає можливість досягти значно більшого рівня економічного зростання без конкуренції, завдяки співробітництву, взаємодопомозі і збереженню ресурсів планети.

Демередж (пеня)
Суспільна економіка передбачає штраф за виведення грошей з обігу. Демередж є суспільним прибутком, стимулює економічне зростання та планування ощадливого споживання.

Іноземні інвестиції
Міф про необхідність залучення іноземних інвестицій використовують тільки колоніальні адміністрації. Самодостатня і незалежна держава не потребує зовнішніх залучень для свого розвитку, бо ніхто з іноземців не буде ділитися з нами сучасними технологіями, щоб не створювати в чужій країні свого конкурента. Їх приваблюють тільки наші дешеві ресурси.

Зовнішні запозичення
Штучне створення боргів для перерозподілу національних ресурсів в інтересах закордонної «еліти». Це ніщо інше, як банальна зрада національних інтересів.

Справжні і хибні цінності
Шахраї нав’язали Світу хибні цінності, щоб розчистити собі доступ до ресурсів планети. Хибні цінності: право надлишкової власності, коштовності, цінні папери, антикваріат, бренди, конкуренція, влада. Істинні цінності: здоров’я, довголіття, екологія, культура, виховання, совість, гідність, природні (суспільні) багатства та ресурси.
Алкоголь, тютюн, наркотики, термофільні дріжджі, синтетичні ліки, харчові добавки
Втрати суспільства перевищують в десятки разів прибутки і податки від цього бізнесу. Все це є інструментом деструктивного впливу на суспільство і засобом нищення людей.

Корупція
Корупція і крадіжки можливі тільки у двох випадках: там де це дозволяється робити, або коли людина хвора на клептоманію.

Закони
Це діючі правові акти, що регулюють суспільне життя. Закони створюються і впроваджуються «елітою» у власних інтересах. Історія вчить, що узаконене шахрайство та узаконена злочинність завжди приводить до зміни «еліт», але при цьому зберігається існуюча фінансова і ринкова система, і тому все швидко повертається на свої місця.

Інформація
Це те, що від нас приховують, все інше є реклама.

Зло
Все, що ми робимо з чийогось примусу.

Добро
Все, що ми робимо з власної волі.

«Еліта»
Це верхівки шахрайських кланів, що досягли, або мріють досягти влади з метою цинічного розпродажу національних ресурсів заради власного збагачення.

Громада
Тільки територіальна громада відповідальна за збереження і примноження природних ресурсів на своїй території. Вона має генетичну пам'ять і енергетику предків. Громада має право на розумне і ощадливе використання своїх природних багатств, що отримані нею у спадок від попередніх поколінь, щоб згодом передати їх у більш гарному стані своїм нащадкам. Тільки регіональна громада має справжні стимули і життєву необхідність в збереженні і відновлені ресурсів свого регіону.

Кластери
Це добровільне об’єднання споживачів та виробників у логістично пов’язані групи, які опікуються одне одним, і зацікавлені у добробуті і процвітанні кожного. Такі об’єднання протиставляють конкуренції взаємодопомогу і співробітництво.

Жінки та діти
Жінки витрачають багато зусиль на доглядання і виховання дітей. Діти шкільного віку мають багато і наполегливо вчитися. Жінки і діти важко працюють створюючи майбутнє країни, ця праця повинна відповідно оплачуватися суспільством. Без власного економічного базису ні жінки ні діти не зможуть почуватися вільними, і не матимуть необхідних можливостей для свого розвитку.

Літні люди
По відношенню держави до літніх людей можна оцінювати зрілість суспільства. Наші батьки і матері, діди і бабусі жили не в прості часи, вони зберегли цей світ для нас. Ми не повинні відокремлювати їх від суспільства, вони мають право на активне суспільне життя. Тільки соціально активна людина має енергію до життя і творчості. Повинна діяти ефективна система навчання для дорослих. Більше досвідчені люди повинні ефективно передавати свої знання і досвід, тим хто цього потребує.

Молодь
Це наша надія на безсмертя нації та людства в цілому. То ж її освіта повинна бути якісна і безкоштовна. Соціальна економіка має важливе значення для виховання молоді, формує ясний світогляд молодої людини, та позитивну соціальну поведінку. Потреба та життєва необхідність в творені добрих справ для інших людей виховує молодь працьовитою і творчою.

Релігія та духовні групи.
Всі світові релігії рішуче засуджують лихварство. Єдиний випадок коли Ісус Христос не зміг стриматись від насильства,стався коли він вигнав міняйл з Храму. Саме за це він і був розп’ятий лихварями на хресті. Духовні знання, що розповсюджуються у всьому світі, вказують на глибокі зміни в свідомості людей і створюють підґрунтя для майбутньої мирної перебудови суспільства. Тому величезна відповідальність лежить на тих, хто відчуває свою приналежність до гуманної мети, при сьогоднішньому розумінні реальної можливості створення суспільної економіки.

Соціальна поведінка
Соціальна поведінка людей залежить від їх генетичної пам’яті (ментальності), звичок, середовища та їх людської сутності (поглядів). Соціальна поведінка є керованою. Достатньо змінити звички і середовище і буде змінюватись сутність людини. Саме так діє існуюча ринкова економіка змінюючи наші звички на шкідливі, середовище на злочинне, та нав’язує нам сутність «щурячих вовків». В часи вітрильного флоту, коли моряки потерпали від засилля щурів, що селилися в трюмах кораблів, був винайдений ефективний спосіб їх нищення. Відловлювались і поміщались у діжку декілька великих пацюків, і від влаштованого голодомору вони поїдати одне одного. Щур, що залишався живим ставав «щурячим вовком», що звик харчуватись тільки своїми родичами. Подібний «щурячий» спосіб життя нам нав’язує ринкова економіка. Заради придбання хибних цінностей, в конкурентній боротьбі, ми ладні нищити собі подібних. В цій взаємній нелюдській гонитві ми не помітили, як дісталися самого краю прірви. До нині, людство ніколи не мало справу з такими загрозами, які зараз стоять перед ним. Саме тому ми не відчуваємо великого страху перед занепадом культури, глобальним потеплінням і вражаючою динамікою втрати Земних ресурсів. Люди живуть на планеті, в закритій екосистемі, подібно до акваріумних риб. Тепер цей «акваріум» ми безупинно розігріваємо. Якщо ми не осягнемо цієї загрози, наша планета досягне точки кипіння і зварить нас. В основі діяльності цієї жахливої «кухні» є існуюча ринкова економіка. Ніщо так деструктивно не змінює соціальну поведінку людей і не погіршує стан довкілля, як правила існуючої фінансової системи і обігу грошей!

Регіональна Обмінна Система
Регіональна Обмінна Система є ефективним інструментом суспільної регіональної економіки. Вона спирається на відкриту і доступну всім інформацію про можливості і потреби кожного, орієнтує в правильному виборі якісних товарів та послуг, надає без відсотків необхідну кількість ресурсів виробникам, забезпечує достатній рівень індивідуального і соціального споживання. Регіональна Обмінна Система акумулює капітал в регіоні, створює робочі місця, збільшує рівень добробуту без надмірного споживання природних ресурсів. Взаємно інтегровані регіональні економіки є запорукою збереження довкілля і розвитку народної держави.

Природні ресурси. Земля.
Земля і природні ресурси не мають ціни – вони безцінні і належать суспільству. Їх не можна продавати у приватну власність. Вони є основою нашого життя і життя наступних поколінь. Їх збереження, якість і примноження є головною метою діяльності нині живущих.

Ресурсний баланс регіону
Головною умовою збереження довкілля є створення і дотримання ресурсного балансу кожного регіону. В регіонах є надлишки одних ресурсів і дефіцит інших. Не можна безконтрольно використовувати одні ресурси і при цьому знищувати інші. В закритій екосистемі не може бути регіонів, довкілля яких нищиться заради процвітання інших регіонів.

Освіта
Це основа майбутнього процвітання країни і довголіття її громадян. В існуючій ринковій економіці освіта комерціалізується, що є великою загрозою для самого існування громад. В суспільній економіці освіта повинна бути безперервною і безкоштовною.

Охорона здоров’я
Існуюча ринкова економіка перетворила медицину в над прибутковий і аморальний бізнес. Загальні прибутки фармацевтичних компаній складають більше 500 мільярдів доларів на рік, при цьому смертність від хвороб збільшилась за останніх 100 років у четверо! Ринкова медицина зацікавлена у наявності великої кількості хворих,і свої зусилля спрямовує не на ліквідацію причин хвороб, а на лікування їх симптомів.
Суспільна економіка виводить медицину з під влади ринкових відносин.

Сільське господарство
Ринкова економіка вимагає від сільського господарства виплату процентів та швидкого повернення банківських кредитів, що зумовлює хижацьке ставлення аграріїв до орних земель та екології.
Суспільна економіка дозволяє ефективно запроваджувати природоохоронні технології без отрути та підвищувати якість землі та довкілля. Вона надає аграріям без відсотків необхідні ресурси для ведення екологічного землекористування.

Ліси
Недостатня кількість лісів стимулює кліматичні зміни. Поверхня планети, що не покрита лісами перегрівається і втрачає вологу. Наявність і розвиток лісових масивів сьогодні є одним з найголовніших пріоритетів діяльності нашого суспільства. Діяльність лісництв повинна бути ретельно регламентована.

Промисловість
Промислове виробництво, малий і середній бізнес при ринковій економіці обслуговується банківським сектором, і для поповнення свого обігового капіталу змушені залучати банківські кредити, які є фактором інфляції і постійного підвищення ринкових цін. При кризових явищах в економіці підприємства втрачають свою ліквідність, і банки починають процес реалізації їх заставлених активів. Таким чином відбувається поглинання банками бізнесу. Банки не вміють і не хочуть працювати в реальному секторі економіки, тому після процесу поглинання відбувається знищення (канібалізація) виробництва. Таким чином банківський сектор знищує національного виробника і спонукає до експансії імпорту на вітчизняному ринку товарів та послуг.
Соціальна економіка надає виробникам стільки ресурсів, скільки їм потрібно для виготовлення замовлених споживачами товарів та послуг. Тобто, здійснює безвідсоткове кредитування реального сектору економіки. Крім того, соціальна економіка, на противагу ринковій, має актуальну інформацію про те скільки і чого потрібно виготовити для забезпечення гарантованої реалізації. Механізм якості дозволяє стимулювати виробництво якісних товарів і не нищити ресурси. Реальний сектор мотивований не на збільшення об’ємів виробництва і досягнення максимальної прибутковості, а на розширення ринкової позиції (частки ринку) та соціальне визнання його досягнень. Така мотивація спрямована на збереження довкілля, розвиток альтернативної енергетики, новаторство та винахідництво. При соціальній економіці народу стане доступним комфортне житло, якісні товари тривалого користування, комфортабельний громадський пасажирський транспорт, корисні продукти харчування, та гарний відпочинок і т. д.

Бідні
В середньовіччі люди скаржилися на те, що вони зобов’язані сплачувати десятину феодалу. Сьогодні більша половина заробленого нами попадає до кишені «еліти», бо в існуючій ринковій економіці негласно реалізований механізм: бідний платить багатому. «Еліта» багато говорить про соціальні проблеми та бідність, але не пропонує відповідних моделей економічних реформ. Такою реальною реформою може бути тільки соціальна економіка.
Вчені підрахували, що для підтримання нинішнього рівня життя ми мали б працювати в половину менше, або ж отримувати вдвічі більше.
Низький рівень оплати праці в Україні розглядається «елітою», як наша конкурентна перевага. Ми цинічно приречені «елітою» на низький рівень пенсійного забезпечення і злиденне існування.

Багаті
Більшість багатих вибрали б стабільність і забезпеченість своїх нащадків на багато років наперед, чим ризик втратити все. Чи дозволить 10% населення, що має завдяки ринковій економіці владу та постійні надходження у вигляді нетрудових доходів змінити існуючу економічну модель? Історія говорить нам, що ні! Але Світ сьогодні стоїть на порозі катастрофи. І багаті розуміють, що загибель буде неминучою, якщо не змінити економічну модель. Або ж відбудеться революційне потрясіння, або ми відвернемо цю загрозу пішовши еволюційним шляхом. «М’який» шлях дозволить багатим зберегти свої статки, і ніхто не буде їх звинувачувати, що ці капітали отримані узаконеним шахрайським шляхом. В суспільній економіці конфіскації заощаджень не відбудеться,але неможливо отримувати нетрудові доходи.

Демократія
Попри намагання політиків довести протилежне, не існує демократії в класичному її розумінні. Це поняття є тільки ширмою для досягнення влади черговою «елітою». Процес зміни злочинних «еліт» нав’язується народу як ознака демократії. Не існує колективного розуму недолугих і роз’єднаних індивідуумів. Але повинно існувати громадянське суспільство, яке здатне активно реагувати на непопулярні реформи, що проводить «еліта» у власних інтересах, і рішуче відстоювати свої права. Суспільна економіка є найбільш потужним інструментом творення громадянського суспільства.

Непопулярні реформи
Так називає «еліта» свої недолугі спроби вирішити суспільні і економічні проблеми за рахунок народу. Ми повинні рішуче захищатися від цього цинічного паразитизму влади. Всі реформи мають бути спрямовані на підвищення добробуту громад і збільшення тривалості життя населення, тобто вони мають бути тільки популярними.

Основні принципи існування суспільства
Всі люди потрібні суспільству бо кожен має цінні якості. Допомога діє краще, коли вона є взаємною. Деяка робота не має ціни. Ми потрібні одне одному в соціальній мережі. Кожна людина має значення. Світ ніколи не буде по справжньому щасливим, коли в ньому страждає хоча б одна людина.

Економічні та соціальні експерименти над людством
Комуністичний експеримент з звільнення трудящих від експлуатації зазнав невдачі тому, що були знищені особиста свобода та вільний ринок. З другого боку, велика роль свободи, що задекларована капіталістичним суспільством, призвела до знищення соціальної справедливості та стала реальною загрозою для існування всього живого на Землі. Обидві системи не досягли цілі. В одній системі рівність вище свободи , в іншій свобода вище рівності. Суспільна економіка вільна від цих вад і має всі переваги кожної системи. Вона має кращі сторони капіталізму і соціалізму, та вказує «третій» шлях, що дозволяє особистому зростанню і власній свободі гармонійно співіснувати з вільним ринком і соціальною справедливістю. В гонитві за власною вигодою ми попадаємо у фінансову пастку, яку нам підготувала «еліта». Шахраї говорять нам: стань успішним, принеси до нас зароблені кошти і поклади їх під відсотки, що б вони працювали на тебе, а сам можеш тепер ніжитися під пальмою з кухлем пива. По – перше, це є міф бо гроші не працюють, працювати можуть тільки люди, по-друге жити за чужий рахунок є аморальним, по-третє, зараз у фінансових шахраїв достатньо можливостей, що б «законно» привласнити ваші гроші.
Ми маємо здійснити перехід від економіки зростаючого споживання до економіки достатнього рівня статків, від економіки ненажерливості і привласнення до економіки розумної необхідності і комфортного існування кожної людини. Наша мета, докорінно змінити соціальну поведінку людства, що б вона була спрямована на збереження і примноження природних ресурсів кожного куточка планети, та створення умов для безмежного розвитку талантів кожної людини.
В сучасному Світі нашими однодумцями вже створені понад три тисячі Регіональних Обмінних Систем, і всі вони дають чудовий результат в творенні суспільної економіки і розвитку громадянського суспільства.
Долучайтеся!
ЗЛИЙ
 
Повідомлення: 1
З нами з: 15 грудня 2010, 05:23

cron