Студенти ПНТУ залишаться без стипендій?

Чим живуть та що хвилює жителів Полтави

Re: Студенти ПНТУ залишаться без стипендій?

Повідомлення нумізмат » 01 лютого 2012, 12:23

Да, проблемы в вузе...
Зато - ректор в фаворе в Табачника!
А этнто в наше время главное - кто с кем сидел, и кто родился на Донбассе!

Даже поговаривают, ректор хочет несколько вузов Полтавы к себе присоединить
(а там - традиции другие, и студентов больше любят преподаватели -
ох и будет им- с непривычки....!)
:yahoo:
нумізмат
 
Повідомлення: 10
З нами з: 04 березня 2011, 08:52

Re: Студенти ПНТУ залишаться без стипендій?

Повідомлення Демба Ба » 06 лютого 2012, 19:14

а студенты ПнТУ были со стипендиями?? :-) не,не слышал я такого :vorskla:
Аватар користувача
Демба Ба
 
Повідомлення: 10
З нами з: 04 листопада 2011, 08:06
Звідки: з планети Земля

Re: Студенти ПНТУ залишаться без стипендій?

Повідомлення режут стипуху 2012 » 24 грудня 2012, 00:04

я ще не встиг повчитися,а уже відбирють стипендію врізають трійками і датами! як бі знав не поступав би! жахливі умови вчителі нелюди не всі звичайно але переважна більшість така. Думав нормальний універ, а він не такий!
режут стипуху 2012
 
Повідомлення: 1
З нами з: 23 грудня 2012, 23:51

Re: Студенти ПНТУ залишаться без стипендій?

Повідомлення Студак » 24 грудня 2012, 02:57

Та то нужно кому надо торбу дать и всё ОК будет...
Студак
 
Повідомлення: 5
З нами з: 11 лютого 2011, 00:01

Re: Студенти ПНТУ залишаться без стипендій?

Повідомлення cxzcxz » 29 грудня 2012, 12:17

преподы не ставят хорошых балов потому , что имеют четкое количество мест, которым можно поставить высокую оценку. они сами об этом говорят - могу поставить три и не более четверок, а на следующий день могут и "5" поставить. а стипендии то нету. Это указание идет сверху, таким образом экономят деньги, в нас такое государство , где обязательно в людей надо забирать .
cxzcxz
 
Повідомлення: 1
З нами з: 29 грудня 2012, 12:10

Re: Студенти ПНТУ залишаться без стипендій?

Повідомлення Krasavaaa » 14 січня 2013, 19:44

Ситуація в ПНТУ настільки ганебна, що уже сили немає.
Велику роль для стипедіатів відіграє деканат (а саме декан). Коли я вступила до університету, деканом мого факультету був Пенц В. Ф. - прекрасна людина, хороший спеціаліст, вимогливий декан, знав багато студентів поіменно))))) Із стипендією проблем ніяких не було. Далі настав той роковий день, коли він зайшов до нас на лекцію із новим претендентом на його посаду Комеліною О. В. ....Якщо чесно, то половина потоку були в шоці, деякі навіть плакали))) І з того часу почалось пекло для бюджетників.
У моїй групі 15 бюджетників, 7 із них по балам ЗНО могли б поступити до "Могилянки"(але по якимсь причинам цього не зробили) :unknown: . Коли я потрапила в цю групу, то було дуже важко пристосуватись і бути "на рівні". Уже після року навчання групу вважали кращою на факультеті. Викладачі сиділи на наших симінарах зі здивуванням і задоволенням, бо такої активності годі і шукати серед контрактників і т.д.
У кінці 4 сесії із 15 на стипендії залишилось декілька: староста, 2 безпробудних ботана, підлабузник і пільговик. Одна дівчина прямувала на підвищену стипендію, але їй невчасно поставили останній екзамен. :beee:
Як саме валили у нас на кафедрі? Коли ми приходили на залік, то всі поточні оцінки скасовувались і потрібно було тягнути білети. Серед тих білетів десь 5-7 містили задачі, які взагалі не вивчались, і , було зрозуміло, що ніхто їх не напише ... Все "чесно", не написав - не знаєш, не поставлю залік, а завтра приходь, дорогенький! :blum: Так потрошку всіх і скидають)) Один одногрупник не витримав "лихої долі" і вирішив змінити універ (правильно і зробив) :wall:
На додаток скажу, що підлабузників дуууже люблять. Сама знаю людину, яка взагалі не ходить на пари, отримує президентську стипендію і займає досить високий пост в університеті (цілує дупки з 1 курсу)))).
Тож маю надію, що майбутнє покоління абітурієнтів не здійснить помилку, вступивши у цей лайно-виш!))) :thankyou:
Krasavaaa
 
Повідомлення: 1
З нами з: 14 січня 2013, 18:44

Re: Студенти ПНТУ залишаться без стипендій?

Повідомлення tamuk » 04 березня 2013, 08:47

хорошо что хорошо закончилось.
tamuk
 
Повідомлення: 3
З нами з: 10 жовтня 2012, 20:52


cron