Як Суддя Блажко Ірина „творить правосуддя"

Чим живуть та що хвилює жителів Полтави

Як Суддя Блажко Ірина „творить правосуддя"

Повідомлення dalmaktris » 15 травня 2013, 14:25

Як Суддя Блажко Ірина з своєю секретаркою Бут Євгенією „творять правосуддя” в Октябрському районному суді м. Полтава.
Зображення
З плиста до прокуратури ...
Прокуратура Полтавської області
Прокурору Полтавської області
Миронову Андрій Миколайовичу
36000, м. Полтава,
вул. 1100-річчя Полтави, 7
Сергєєв Денис Олександрович,
36021, м. Полтава,
вул. Степового фронту, 7 кв. 21
+380993000679
м. Полтава «14» травня 2013 р.
ЗАЯВА
Постановою № 3/554/825/2013 Октябрського районного суду від «13» травня 2013 р. у справі № 554/3608/13-к мене було визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого с. 173-2 ч.1 КпАП України. Підставою у задоволені постанови, як зазначено в рішенні суду є докази зроблені капітаном міліції Ларіним Олександром. (тел.+380993881811), а саме ПО № 000279 від 15.03.2013 (а.с.), рапорт (а..с 2-3), протокол прийняття заяви про вчинене кримінальне правопорушення (а.с. 4-5), пояснення (а. с.6-7), довідкою (а.с. 8), офіційне попередження (а.с. 9).
Вважаємо зазначене рішення таким, що не відповідає нормам матеріального та процесуального права, а також фактичним обставинам справи, оскільки: шляхом обману капітан міліції Ларін О. О. змусив мене підписати пустий бланк протоколу про адміністративне правопорушення спираючись на те, що в нього нема вільного часу і він сам все зробить „як треба”, а також примусив обманом підписати інші документи одним з яких є офіційне попередження. Таким чином Ларін О. О. потім підробивши документи вже підписані мною зробив так, що я начебто винен в справі № 554/3608/13-к і це сам визнаю. Потім це послужило доказами проти мене в суді 13 травня 2013 р. , через що мене було визнано винним. І призначений штраф 51,00 грн. Діло не в грошах, а в фабрикації доказів по цій справі, які капітан міліції Ларін О. О. зробив, тим самим зробивши ознаку складу злочину передбачену ст. 367 КК України (службове недбальство). Що призвело до таких наслідків. Хочу також повідомити, що виклик міліціі був о 15-00 годині, а міліція приїхала о 21-00 і написала свої документи тільки зі слів п’яного мого батька. Те що батько був п’яний міліціонери не фіксували. А також погрожували мені арештом, дерзко поводились та примусили мене їхати з ними до Октябрського РВ не бравши з собою жодних речей: ні телефону, ні гаманця. Там вони мене ображеного на їх дії відпустили не знайшовши складу злочину. І мені прийшлось пішком через їхні противоправні дії йти додому. Гаманець я зоставив дома, як вони сказали. Мною та моєю матір’ю Щербань С. В. були подані скарги до Адміністрації Президента України, оригінал прийняття до розгляду якої суддя Октябрського районного суду Блажко Ірина Олексіїївна в присутності секретаря Бут Євгенії Олександрівни взяла, але до справи так і не включена. Адміністрація Президента України направила до розгляду в Прокуратуру Полтавської області за №19-р від 07.05.2013р прокурор Т. Кушнір. Так як, саму заяву написаною мною до Адміністрації Президента (копію) я надати в суд не зміг (мене раніше про це ніхто не попередив), то суддя Блажко Ірина Олексіїївна з секретарем Бут Євгенією Олександрівною порушивши при цьому ст. 367 КК України (службове недбальство) знехтувала цими доказами та іншими документами, які я їй надавав, як представникам суду. Я прийшов до Октябрського районного суду по повістці № З-5 1004/31345-42 о 13-30 13 травня 2013. Секретар Бут Євгенія Олександрівна порушивши при цьому ст. 367 КК України (службове недбальство) з порога без всякого суду та слідства сміючись та обсуждаючи мене, мою честь та гідність плітками зі своїми співробітниками почала давати реквізити для оплати штрафу. Я запитав, а коли буде суд? Вона нахабно відповіла, і мені стало зрозуміло з її слів що „вона (звичайний секретар) і є суд” і щоб я в кінці тижня прийшов за постановою, чим образила в мох очах та очах всіх присутніх людей благородне ім’я Держави Україна, Українського Суду та Судочинства. Завдавши мені моральну образу моєї честі та гідності, як громадянину України, а також дерзко нехтуючи перед іншими присутніми людьми ім’я України, так як сама взяла на себе обов’язки Влади, Силу „ІМЕНЕМ УКРАЇНИ”, нехтуючи Законами України та засудила мене без суду і слідства. Я обурився на це та добився зустрічі з суддею. Тоді тільки через 20 хв. мене секретар Бут Є. О. завела до кабінету судді. Диктофоний запис лайки та погроз вбивством в мою сторону моїм батьком Щербань О. І. (що є доказом моєї правоти по справі № 554/3608/13-к, а також причиною порушення кримінальної справи за ст. 129 п. 1 КК України проти Щербань О. І. (погроза вбивством) про що є мої покази в справах та по заявах моєї матері Щербань С. В. № 104Р-13 від 23. 04. 2013, довідка про прийняття і реєстрацію заяви №; 1/10141 від 16. 04.2013, довідка 19-р-13 від 16.04.13р до Прокуратури Полтавської Області, а також висновок з ДІМ Октябрський РВ ПМУ УМВС України № 1874 від 29.03.2013 та довідка з Полтавського Обласного Наркологічного диспансеру № 1915 від 10. 04.2013 на дії її чоловіка та мого батька Щербаня О. І. суддя Блажко Ірина Олексіїївна та секретар Бут Євгенія Олександрівна сміючись та переглядаючись одна на одну ЗНЕХТУВАЛИ, чим ще раз порушили ст. 367 КК України (службове недбальство) та інші закони України. Те що Щербань О. І. вже був засуджений за ст. 173-2 ч1 КупАП на початку квітня 2013 р. та те що він зараз чекає ще одного суду, який відбудеться 20.05.2013 по справі №11986/290413 як правопорушник, а також направлення до органів прокуратури моєї заяви, яку я писав до Адміністрації президента, на факти порушення законодавства моїм батьком Щербань О. І. відносно мене та моєї матері по факту «погрози вбивством» ст. 129 КК України. Так як він вже душив мою матір 5 разів, але вона відбивалася від нього та мене 1 раз – я також відбився. Та те що погроза вбивством має реальні підстави для побоювання здійснення цієї погрози теж зігноровано суддею Блажко Іриною Олексіївною та секретарем Бут Євгенією Олександрівною, що підтверджує факт порушення ними ст. 367 КК України (службове недбальство). Якщо б він дійсно вб’є нас ближчим часом вони б тоді за це зовсім не несли відповідальності за своє службове недбальство (ст. 367 КК України), що могло спричинити смерть мою та моєї матері незабаром.
Ці службові недбальства та інші противоправні дії, наведенні зверху, проігноровані докази моєї безневинності, образи такою поведінкою, честі та гідності Держави Україна, мене як громадянина України, моєї честі та гідності в чому полягає незаконність і необґрунтованість постанови № 3/554/825/2013 суду від 13 травня 2013р у справі № 554/3608/13-к, що призвело до неповноти встановлення обставин, які мають значення для справи, та неправильність встановлення обставин, які мають значення для суду, а внаслідок і необґрунтованої відмови у прийнятті доказів, неправильного їх дослідження ї оцінки та службового недбальства, неподання справи на нове досудове слідство та неправильне визначення відповідно до встановлених судом обставин правовідносин було визнано винним мене цією постановою та ображено такою поведінкою Державу Україну, суд та судочинство та мене, як громадянина України, моєї честі і гідності. Якщо прокуратура теж знехтує цією заявою, і проведе перевірку тільки для галочки, мені прийдеться звернутися до Засобів Масової Інформації, преси та телебачення для розголосу цієї справи і відкритого її розгляду.
Прошу Вас провести прокурорську перевірку на протиправні дії службових осіб капітана міліції Ларіна О. О., судді Блажко Ірини Олексіївни та секретаря Бут Євгенії Олександрівни, що мають на мою думку ознаку злочину по ст. 367 КК України (службове недбальство) та інших злочинів проти честі та гідності Української держави та моєї честі і гідності.
В разі підтвердження моїх слів Вашою прокурорською перевіркою прошу:
Скасувати постанову № 3/554/825/2013 Октябрського районного суду від «13» травня 2013 р. у справі № 554/3608/13-к мене було визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого с. 173-2 ч.1 КпАП України.
Притягнути до Кримінальної відповідальності капітана міліції Ларіна О. О. за ст. 367 КК України (службове недбальство), Блажко Ірину Олексіїївна за ст. 367 КК України (службове недбальство) та Бут Євгенію Олександрівна за ст. 367 КК України (службове недбальство) та іншим злочинам факт яких підтвердиться при перевірці.
Додаток: копія заяви до Прокуратури Полтавської області, копія постанови № 3/554/825/2013 суду від 13 травня 2013р у справі № 554/3608/13-к, копія довідки з Полтавського Обласного Наркологічного Диспансеру № 1915 від 10. 04.2013, копія висновку №1874 від 29.03.2013рз ДІМ Октябрського РВ ПМУ України в Полтавської. області копія довідки № 19-р-13 з Прокуратури Полтавської області, копія судової повістки № Р-5 1004131345-42, копія довідки про прийняття та реєстрацію заяви в Октябрському РВ № 1/101441 від 16.04.13
Сергєєв Денис
dalmaktris
 
Повідомлення: 1
З нами з: 15 травня 2013, 14:20

cron