Інвалідний візочок для тварин.

Розмови на довільні теми

Інвалідний візочок для тварин.

Повідомлення Natalka_Poltavka » 18 березня 2013, 15:58

Хочу поділитися незвичною історією,яка трапилася не зі мною,але змінила моє життя. Колись українську націю виділяла її людяність...Нажаль часи змінились і люди з ними...Але не всі. Ранок,вихідний день,парк, багато людей...весна. Зі всіх охочих прогулятись я помітила саме її. Стареньку,яка ледь пересувалася. Що ж такого незвичного? Навколо нас десятки пенсіонерів схожих на неї. Але ні. Вона несла в руках біленьку істоту,яка була схожа чи то на кролика, чи то на кішку... Коли вона її впустила,я зрозуміла,що це собака,яка пересувалася на 2 передніх лапах,а половину тіла і задні лапи волокла за собою. Картина несамовита,жахлива. Бабуся зізналася,що їй тяжко самій пересуватися,а щей собака не ходить,але приспати її і думки не було. Як можна приспати друга,та й взагалі,як можна відібрати життя. Ми дивились на нього: він бігав,точніше намагався, грався з іншими собаками і так дивився на свою господарку,ніби любить,ніби дякує...Я вирішила допомогти. Ветеринари,як один,говорили,що приспати-кращий вихід.Нібито вона мучить тварину...Якби вони бачили його очі!ЯКІ МУКИ?!Він був найщасливішим псом в парку. Я звернулася до інтернету. Інвалідні візки для собак. Що-що? Не помилилася-для собак і котів. Та ще й назва якась..ну...Фракіштак,короче. Коли шок минув, я почала думати-гадати...і кращього рішення не знайшла. Хто б міг подумати,що в Україні є люди,які роблять таке...Та ще й не таке...Замовила візок. Отримала його і одразу до бабусі. Всадили Чічіка у візок і...ледь встигла його впіймати!)))Так швидко!Так довго на це чикав.. Не знала хто радіє більше: господарка чи пес)
Natalka_Poltavka
 
Повідомлення: 1
З нами з: 18 березня 2013, 14:08

cron